Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Zeki Evden Eve Nakliyat olarak geçmiş tecrübelerimiz, vizyonumuz ve misyonumuzla her daim yüksek kalite anlayışında kalarak bizi seçmiş olan kişilere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sağlamak temel prensiplerimizdendir.
 
Nakliyat firmamız, Karayolu Taşıma Yönetmeliği uyarınca alınması gereken zorunlu belgeler olan, yurtiçi taşımacılığı K-1 belgesi ve yurtiçi ev ve ofis taşımacılığı belgesi olan K-3 belgelerine sahiptir.
 
Taşıma için gerekli teknik donanımlara ve taşımaya uygun düzenli olarak kontrollerden geçirilen araç filosuna sahip olan firmamız, araç bakımına büyük bir önem vermektedir.
 
Şoför ve taşıma ekipleri eşyayı taşıma, araca yükleme ve yolculuk boyunca dikkat edilmesi gereken konulara hakim ve bu konuda güncel eğitimler almış kişilerdir.
 
Zeki Evden Eve Nakliyat firmamız, eşya taşımacılığını garantili yapmaktadır. Eşyalarınızı nakliye sigortası kapsamında güvenilir bir şekilde taşımaktayız.
 
Her türlü aksilik ve riske karşı eşyalarınız firmamızın yaptırdığı sigorta dahilinde taşınacaktır.
 
Taşıma işlemi öncesi ve sonrası araç bakımı ve temizliği rutin bir şekilde gerçekleştirilir.
 
Eşyalarınızın özenle yerleştirilmesi için gereken ip-halat-kancalı ip takımları sistemli ve özenli bir şekilde eğitimli elemanlarımız tarafından kullanılmaktadır.
 
Her türlü sorun, öneri ve şikayet için bir telefon uzaklığındayız.
 
Müşterilerimizin firmamıza ulaşımı için gereken tüm detaylar düşünülmüş her türlü sorun-öneri-istek için iletişim kolaylaştırılmıştır.
 
Müşterilerin isteği doğrultusunda hareket ederek, beklentileri %100 karşılamak firmamız tarafından önemsenen bir detaydır.
 
Müşterilerin isteklerini yerine getirmek için teknik ekip ve elemanlarımızla her daim hizmete hazırız.
 
Prensiplerimiz :
– Yeni teknolojiye açık olmak
– Dürüst, güvenilir ve çalışkan olmak
– Müşterilerin isteklerine önem vermek
– Eğitim odaklı çalışmalar yapmak
– Kaliteli ve sistemli çalışmak
– Sektör yeniliklerini takip etmek
– Değişime açık olmak
Telefon
Konum
WhatsApp