Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
* Sivas Zeki Evden Eve Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.
 
* Firma olarak bu hizmet kolunda şöförlerimiz de dahil olmak üzere bütün kadromuz servis için hizmet eğitimi almış bulunmaktadır.
 
* Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.
 
* Sivas Zeki Evden Eve Nakliyat siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.
 
* Sivas Zeki Evden Eve Nakliyat siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.
 
* Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır,
 
* Sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder,
 
* Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir,
 
* Hiçbir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyar,
 
* Bölgesel teşkilatlanmaya, özerk yönetime ve merkezi denetime önem verir,
 
* Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir,
 
* İş ve toplum ahlakı kurallarına titizlikle uyar.
 
Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Uluslararası Taşımacılık
  • Fabrika Taşımacılığı
  • Fuar Taşımacılığı
  • Ev Eşyası Depolama
  • Büro Taşıma
  • Mutfak Dolapları Asansörlü Taşıma
Zeki Evden Eve Nakliyat Hakkında firmamız ile ilgili genel bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Firmamız, Zeki Nakliyat olarak, evden eve nakliyeciler sektöründe hizmet vermekteyiz. Başlıca amacımız, Bursa evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde sizlere sunmaktır. Bu sebepten dolayı işimize büyük önem ve hassasiyet göstermekteyiz, çünkü; Sizin mutluluğunuz bizim mutluğumuzdur. Bursa evden eve nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti sunmak hedeflerimiz içinde yer almaktadır. Zeki Evden Eve Nakliyat Hakkında bu güne kadar hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Sizler de mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için bizi tercih edin ve nakliyat işlerinizde sorun yaşamayın.
 
Sivas Zeki Evden Eve Nakliyat
Evinizi taşırken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden biri de Evden Eve Nakliyat firmasının Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K3 Yetki Belgesine sahip olup olmadığıdır. Bu en önemli anınızda güvensiz evden eve nakliyat firmaları ile karşılaşmamak için görüştüğünüz bursa evden eve nakliyat firmasının yetki belgesi olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Sivas Zeki Evden Eve Nakliyat olarak sahip olduğumuz K3 Yetki Belgesini inceleyebilirsiniz. İnternette taşınma işleminiz için araştırma yaparken taşınacağınız firma hakkında Bursa evden eve nakliyat firmalarına ait Yorumlarını incelemiş olabilir ve bu incelemeler ışığında bir karara varmış olabilirsiniz. Fakat aynı zamanda K3 Yetki Belgesi geçerliliği ve denetimini gerçekleştirmeniz lehinize olacak bir davranıştır. İnternet’te yer alan bilgiler her zaman geçerli ve doğru olamayabiliyor. Nakliyat firmaları sahte hesaplarla, kendileri hakkında göstermelik ve olumlu gibi görünen “Sivas evden eve nakliyat firması yorumları” yazabiliyor veya rakipleri hakkında yine sahte hesaplarla, olumsuz kötüleyici “Bursa’daki evden eve nakliyat firmalarına ait kullanıcı yorumları” yazabiliyorlar. Bu nedenle en doğru tercih her zaman firmanın gerekli yetki belgelerinin olup olmadığını incelemeniz olacaktır. Kayıtlı ve yetki belgesine sahip olmayan firmalar hakkında olası kötü bir durumda yasal bir hak talebinde de bulunamayabilirsiniz. www.barisevdeneve.com
Telefon
Konum
WhatsApp